telefon +48 660 600 900
  Sosnowiec, Marsz. J.Piłsudskiego 10/3
dietetyk dąbrowa górnicza
Odżywiaj się. Odzyskaj zdrowie i energię.

 

Właściwa dieta jest medycyną juta.

C.J.Pauling

Dietetyk Dąbrowa Górnicza

Zdrowa i odpowiednio dobrana do potrzeb organizmu dieta pomaga chronić przed niedoborami i ich ubocznymi skutkami we wszystkich postaciach, a także przed różnego rodzaju chorobami niezakaźnymi. Bezpośrednio wpływa na styl i jakość Twojego życia, co przekłada się nie tylko na zdrowie, ale także na dobry nastrój. Klinika Dobrego Dietetyka oferuje doradztwo i usługi profesjonalnego dietetyka w Dąbrowie Górniczej, który pomoże Ci dobrać odpowiednią dietę, zregenerować zdrowie i odzyskać równowagę.

W jaki sposób zadbać o swoją dietę przy pomocy dietetyka?

Wprowadzone do diety modyfikacje nigdy nie są przypadkowe – istotne jest zrozumienie, czemu mają służyć i jak wpłyną na Twoje zdrowie. Dietetyk w Dąbrowie Górniczej pomoże przy ustalaniu jadłospisu, odpowie na wszelkie pytania i rozwieje wątpliwości. Pod okiem fachowca będziesz mieć pewność, że pod uwagę wzięte zostaną wszelkie istotne czynniki – Twój stan zdrowia, cel, który masz zamiar osiągnąć, a także realny czas potrzebny na jego osiągnięcie. Przy konsultacjach i ustalaniu planu pod uwagę brany będzie także Twój stan umysłu. Aby efekty były najlepsze, konieczne jest znalezienie odpowiedniej równowagi między Twoim zdrowym ciałem a własną świadomością. Wszystko to można osiągnąć przy pomocy specjalisty.

Czytaj dalej...

Dietetyk Dąbrowa Górnicza - Jak powstaje spersonalizowany plan żywienia?

Aby określić założenia diety, konieczne jest udzielenie wywiadu i zebranie przez Twojego dietetyka odpowiednich danych. Dotyczą one między innymi dotychczasowych nawyków żywieniowych, historii chorób, objawów oraz różnego rodzaju dolegliwości. Następuje także analiza badań laboratoryjnych, a także składu ciała przy pomocy specjalistycznego analizatora medycznego. Dzięki temu urządzeniu dietetyk pozna nie tylko Twoją masę ciała, ale także masę tkanki mięśniowej, tłuszczowej, kości i składników mineralnych. Możliwe będzie ustalenie stopnia nawodnienia oraz obliczenie Twojego BMI.

Co oferuje dietetyk w Dąbrowie Górniczej?

Dzięki połączeniu wiedzy na temat ziołolecznictwa oraz dietetyki klinicznej możliwe jest uzyskanie szeroko rozumianego wsparcia w Twojej drodze do zdrowia - w postaci profesjonalnych konsultacji dietetycznych, ustalania konkretnej diety, pomocy przy odżywianiu w przypadku różnego rodzaju chorób czy nietolerancji pokarmowych. Proponowane przez dietetyka w Dąbrowie Górniczej diety są bogate w naturalne, bioaktywne składniki, a pozytywne opinie dotychczasowych klientów potwierdzają ich wysoką jakość i skuteczność.

Klinika Dobrego Dietetyka