telefon +48 660 600 900
  Sosnowiec, Marsz. J.Piłsudskiego 10/3
dietetyk dziecięcy dąbrowa górnicza
Odżywiaj się. Odzyskaj zdrowie i energię.

 

Właściwa dieta jest medycyną juta.

C.J.Pauling

dietetyk dziecięcy sosnowiec

Dietetyk dziecięcy Dąbrowa Górnicza

Żyjemy w czasach, w których króluje przetworzone jedzenie. Możliwości do "szybkiego posiłku" jest niestety sporo. Fast foody, półki w popularnych supermarketach pełne niezdrowego jedzenia oraz reklamy w telewizji, zachęcają dzieci do tego, aby spożywać posiłki bez zwracania uwagi ich wartości odżywcze. Przez złe nawyki dojrzewa wśród nas pokolenie dziewczynek oraz chłopców, które cierpią na nadwagę. Nieprawidłowa waga z kolei często tworzy bariery, które utrudniają nawiązywanie kontaktów z rówieśnikami oraz jest przyczyną poważnych problemów zdrowotnych. Na szczęście można skutecznie bronić się przed rozwojem lub zmianą złych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych. Jeśli szukasz pomocy dla swojego dziecka, chcesz zmienić jego podejście do odżywiania, to najlepszym rozwiązaniem będzie dobry dietetyk dziecięcy z Dąbrowy Górniczej. Fachowa pomoc osoby, która posiada odpowiednie kwalifikacje, może pozytywnie wpłynąć na to, jaki stosunek do zdrowego jedzenia będzie mieć Twoje dziecko.

Czytaj więcej...

Dlaczego warto skorzystać z usług dietetyka dziecięcego?

Trzeba bowiem pamiętać, że zdrowe odżywianie wcale nie musi być nudne lub niesmaczne. Jest bardzo dużo sposobów, które możesz wykorzystać w kuchni, a które pozytywnie wpłyną na młodego człowieka. Dobry dietetyk dziecięcy korzystając ze swojej wiedzy, może z łatwością przemycać do diety Twojego dziecka zdrowe produkty, które będą przypominać jedzenie reklamowane w telewizji. Burgery, tak uwielbiane przez młodych ludzi, można przygotować w domu ze składników, które nie będą niezdrowe – chude mięso, sosy własnej produkcji. Smak takiego dania z całą pewnością nie będzie odbiegał od tego, który zna Twoje dziecko. Zalety dla zdrowia, będą jednak nieporównywalnie większe, a o to przecież w tym wszystkich chodzi. Musi być smacznie i zdrowo. To połączenie jest gwarancją sukcesu.

Dietetyk dziecięcy – Dąbrowa Górnicza

Jeżeli mieszkasz w Dąbrowie Górniczej i szukasz dla swojej córki lub syna dobrego dietetyka dziecięcego, który oprócz przygotowania ciekawego menu, będzie w stanie obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Ze zdrowiem nie ma żartów. Pewne, złe nawyki żywieniowe można zmienić, ale trzeba robić to stopniowo, krok po kroku. Należy monitorować zdrowie dziecka, wprowadzać mu takie produkty, które zapewnią siłę oraz energię. Nie ma nic gorszego niż odchudzanie, które nastawione jest na bardzo szybkie efekty. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zrobimy co w naszej mocy, aby zadbać o zdrowie Twojego dziecka!

Klinika Dobrego Dietetyka