telefon +48 660 600 900
  Sosnowiec, Marsz. J.Piłsudskiego 10/3
dietetyk kliniczny mysłowice
Odżywiaj się. Odzyskaj zdrowie i energię.

 

Właściwa dieta jest medycyną juta.

C.J.Pauling

dietetyk dziecięcy sosnowiec

Dietetyk kliniczny Mysłowice

C. J. Pauling powiedział, że "Właściwa dieta jest medycyną jutra". Sięgając po odpowiednie dla siebie składniki odżywcze, możesz znacznie poprawić komfort codziennego funkcjonowania. Sprawdź, jak podnieść poziom energii i wyleczyć się z objawów różnych chorób, korzystając z usług profesjonalnego dietetyka.

Dietetyk kliniczny - Mysłowice i okolice

Nazywam się Agnieszka Stachura-Kapusta i prowadzę Klinikę Dobrego Dietetyka. Jestem magistrem dietetyki o specjalizacji: dietetyka kliniczna oraz suplementacja i ziołolecznictwo. Efektywne działanie mojej Poradni opiera się na indywidualnym dopasowaniu diety do Klienta, z wykorzystaniem bioaktywnych składników zawartych w żywności, a także w ziołach, roślinach i suplementach o udowodnionym działaniu klinicznym. Dieta bioaktywna może być świetnym uzupełnieniem leczenia farmakologicznego, jak również wpływać na poprawę sylwetki i samopoczucia.

Dietetyk kliniczny Mysłowice - działanie Poradni Klinika Dobrego Dietetyka

Aby mieć pewność co do skuteczności wdrażanych zmian żywieniowych, warto sięgnąć po wsparcie dietetyka klinicznego. Mysłowice znajdują się nieopodal Sosnowca, a to właśnie w tym mieście możemy spotkać się na profesjonalnej konsultacji. Dlaczego warto? W ramach usług Kliniki znajdują się:
● kompleksowe konsultacje dietetyczne, uwzględniające analizę składu ciała, wywiad medyczny i zdrowotny, analizę wyników laboratoryjnych oraz ułożenie jadłospisu wraz z fitoterapią,
● badania nietolerancji pokarmowych, wraz z zaleceniami żywieniowymi,
● układanie jadłospisów realizujących cele, mających przynieść równowagę ciała i umysłu,
● testy genetyczne, umożliwiające dopasowanie diety do predyspozycji wynikających z DNA,
● układanie zbilansowanych diet dla osób o różnych dolegliwościach i zaburzeniach żywieniowych,
● prowadzenie wykładów i szkoleń z zakresu prawidłowego żywienia.

Czytaj więcej...

Umów się na konsultację

Poszukujesz sprawdzonego dietetyka klinicznego, a Mysłowice to miejscowość, w której mieszkasz lub często bywasz? Umów się na konsultację w Poradni Dobrego Dietetyka w Sosnowcu, która może odmienić Twoje codzienne funkcjonowanie. Uzyskasz profesjonalne wsparcie i dodatkową motywację do działania. Łączę najnowszą wiedzę dietetyki klinicznej z naturalnym podejściem zaczerpniętym z ziołolecznictwa. Jeśli pozwolisz sobie na skorzystanie z mojej pomocy, dostrzeżesz wzrost poziomu energii, poprawę samopoczucia i zmiany w swojej sylwetce.
Na pierwsze rezultaty stosowania nowej diety będziesz czekał zaledwie miesiąc! Daj się zaskoczyć efektami i zacznij już dziś! Podaruj zdrowie sobie lub najbliższym – w ramach prezentu możesz zakupić Kartę Podarunkową.

Klinika Dobrego Dietetyka