telefon +48 660 600 900
  Sosnowiec, Marsz. J.Piłsudskiego 10/3
dietetyk olkusz
Odżywiaj się. Odzyskaj zdrowie i energię.

Właściwa dieta jest medycyną jutra.

C.J.Pauling

dietetyk olkusz

Dietetyk Olkusz

Czy zależy Ci na tym, aby pozbyć się nadprogramowych kilogramów bez efektu jojo? Może potrzebujesz indywidualnie dobranej diety ze względu na stan swojego zdrowia? Nazywam się Agnieszka Stachura-Kapusta i jestem magistrem dietetyki klinicznej oraz specjalistą fitoterapii. Pomagam moim Podopiecznym w zmianie stylu życia oraz odzyskaniu sił i ich regeneracji.

Dlaczego warto skorzystać z usług dietetyka w Olkuszu?

Jeśli już wcześniej próbowałeś schudnąć, z pewnością sprawdziłeś informacje na temat diet, które dostępne są w Internecie. Każdy z planów żywieniowych jest zachwalany jako najlepszy, najzdrowszy oraz najskuteczniejszy. Jednak z dietami należy postępować ostrożnie, ponieważ nieprawidłowo bilansowany jadłospis może zaszkodzić organizmowi. Z tego względu niezwykle ważne jest to, aby to właśnie dietetyk ustalił plan żywieniowy dostosowany do potrzeb Twojego organizmu.
Kiedy warto skorzystać z pomocy dietetyka w Olkuszu?
Skorzystaj z pomocy dietetyka nie tylko wtedy, kiedy masz problemy z nadwagą, ale również, gdy ustalenie indywidualnego planu żywieniowego okazuje się niezbędne z powodu choroby. Często zalecam dietę łatwo strawną lub bogatą w określone składniki odżywcze. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że tylko prawidłowo skomponowane składniki mogą sprawić, że wyniki Twoich badań ulegną poprawie. Poczujesz się i będziesz wyglądać znacznie lepiej. Do odpowiedniej diety, zachęcam również przyszłe mamy, jak i obecnych rodziców.

Czytaj więcej...

Z jakich usług możesz korzystać w Klinice Dobrego Dietetyka?

Oferuję pełny zakres usług dietetycznych. W ramach oferty proponuję konsultacje dietetyczne w zakresie: dieta dopasowana do potrzeb Twojego organizmu, odżywianie w chorobie, dieta dla dzieci i młodzieży, dieta dla kobiet w ciąży, dieta dla kobiet w trakcie laktacji, dieta uwzględniającą nietolerancje pokarmowe oraz zgodna z Twoim DNA. Otrzymasz również wsparcie na każdym etapie współpracy. Jeśli coś jest dla Ciebie niejasne, chętnie rozwieję Twoje wątpliwości. Natomiast jeśli masz jakieś pytania, z ogromną przyjemnością na nie odpowiem. Zależy mi na tym, aby podczas współpracy każdy z Pacjentów czuł się komfortowo.

Jak wygląda współpraca z dietetykiem?

Podczas pierwszej wizyty wspólnie ustalimy cele oraz dobierzemy sposób ich realizacji. Określimy jakie produkty możesz jeść, a jakich warto unikać. Ułożymy plan żywieniowy na każdy dzień oraz umówimy się na kolejną wizytę kontrolną, podczas której przeanalizujemy postępy, a w razie potrzeby dokonamy modyfikacji.
Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty Kliniki Dobrego Dietetyka. Wspólnie zawalczmy o Twoje dobre samopoczucie oraz doskonałą sylwetkę.

Klinika Dobrego Dietetyka