telefon +48 660 600 900
  Sosnowiec, Marsz. J.Piłsudskiego 10/3
dietetyk śląskie
Odżywiaj się. Odzyskaj zdrowie i energię.

Właściwa dieta jest medycyną jutra.

C.J.Pauling

dietetyk śląskie

Dietetyk śląskie

Chcesz zrzucić kilka kilogramów, przybrać na wadze lub po prostu czuć się lepiej? Odpowiednia dieta pozwoli Ci osiągnąć zamierzony efekt! Jeśli szukasz dobrego dietetyka w województwie śląskim, to jesteś w dobrym miejscu! W naszej Klinice pracują wyłącznie doświadczeni specjaliści, którzy wyróżniają się pod względem wykształcenia oraz kwalifikacji. Dzięki temu klient może mieć pewność, że skorzysta z usług prawdziwych profesjonalistów. Specjalizujemy się w zarówno w dietetyce klinicznej, jak i suplementacji oraz ziołolecznictwie. Jeśli cierpisz z powodu różnych dolegliwości, to dietetyk może stworzyć dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy, który będzie adekwatny do schorzenia i wspomaga proces leczenia farmakologicznego!

Profesjonalny dietetyk - śląskie

Dietetyk jest specjalistą, który idealnie dobierze dietę do stanu Twojego organizmu. Oczywiście, nie byłoby to możliwe bez profesjonalnych badań, które możemy wykonać. Chodzi między innymi o testy na nietolerancje pokarmowe i testy nutrigenetyczne. Dzięki temu istnieje możliwość wyeliminowania z diety szkodliwych dla konkretnego organizmu składników i wprowadzenia tych szczególnie korzystnych. Odpowiedni sposób odżywiania jest wskazany dla każdego, niezależnie od tego, czy chce przytyć, schudnąć, utrzymać wagę, poprawić koncentrację lub dopasować żywienie do posiadanego schorzenia.

Czytaj więcej...

Klinika Dobrego Dietetyka - woj. śląskie

Zależy nam przede wszystkim na Twoim zadowoleniu, dlatego chętnie dopasujemy się do Twoich wymagań. Możemy również pomóc w dostosowaniu aktywności fizycznej do wybranego sposobu żywienia. Pozytywne efekty naszej współpracy możesz odczuć już po miesiącu! Naszą misją jest również uświadamianie społeczeństwa o tym, jak istotna w życiu jest odpowiednia dieta. Z tego powodu dietetyk może przeprowadzić szkolenie lub wykład w wybranym przez Ciebie miejscu. Posiadamy odpowiednie doświadczenie, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających osób! Klinika Dobrego Dietetyka mieści się w Sosnowcu, dlatego zapraszamy pacjentów z woj. śląskiego i okolic.

Dlaczego warto pójść do dietetyka?

Walczymy z przekonaniem, że bycie “na diecie” jest czymś nieprzyjemnym. Zapewniamy, że możemy stworzyć dla Ciebie indywidualną dietę, która będzie nie tylko zdrowa, ale też pełna smakowitych składników. Połączenie tradycyjnej dietetyki z ziołolecznictwem sprawia, że ogólny stan Twojego organizmu znacznie się poprawi. Szukasz dietetyka na Śląsku? Skontaktuj się z nami!

Klinika Dobrego Dietetyka