telefon +48 660 600 900
  Sosnowiec, Marsz. J.Piłsudskiego 10/3
testy nutrigenetyczne
Odżywiaj się. Odzyskaj zdrowie i energię.
  • moduł Slim  Określa optymalny skład diety czyli udział % białek, tłuszczów, węglowodanów, a także wpływ emocji na odżywianie. Wskazuje również, jak dostosować aktywność fizyczną do posiadanych predyspozycji.

 

  • moduł Micro Zawiera informacje dotyczące metabolizmu, wchłaniania i transportu witamin i składników mineralnych: A, B6, B9,B12, C, D, E i choliny oraz wapnia, magnezu i żelaza. Ułatwi dostosowanie diety i suplementacji do faktycznych potrzeb organizmu.

 

  • moduł Sensor Wskazuje predyspozycje do wystąpienia nietolerancji na gluten, laktozę, fruktozę i nadwrażliwości pokarmowych o podłożu genetycznym.

 

  • moduł Health  Określa predyspozycje do wystąpienia chorób cywilizacyjnych takich jak miażdżyca, choroby sercowo-naczyniowe, cukrzyca

 

  • moduł Detox Określa potencjał  oksydacyjny i detoksykacyjny organizmu, czyli poziom wrodzonej ochrony przed toksynami pochodzącymi z nieprawidłowej diety i środowiska. Wskazuje w jaki sposób  zwiększyć odporność, spowolnić proces starzenia oraz zadbać o młody i zdrowy wygląd skóry.

 

iGenesis to najbardziej zaawansowane na polskim rynku badanie nutrigenetyczne, umożliwiające dostosowanie diety i trybu życia do indywidualnych predyspozycji genetycznych.

Testy wykonuję dzięki współpracy z autoryzowaną placówką  iGenesis Polikliniką Doktora Bessera.

Klinika Dobrego Dietetyka